HND MİMARLIK

Lüks ve zarafeti ön planda tutan HND Mimarlık, İzmir merkezli iç mimarlık, proje ve uygulama firmasıdır. Yurt içi ve yurt dışında 70' den fazla Cafe, Restaurant, Konut, Klinik projelerini başarı ile tamamlamıştır. HND Mimarlık Yurt dışı ve Yurt İçinde prestijli çalışmalar sunmaya devam ediyor.
2017 yılında izmir de İç mimar Hande HAZNE ve kurucu ortak Hüsamettin DAŞTAN ile birlikte kurulmuş bir tasarım stüdyosudur.

HND içmimarlık tasarımlarımızda farklı ihtiyaçlara ve sektörlere cevap verip müşterilerimizin hayal dünyasını gerçekleştirmek istedikleri tasarımları daha özgün halde gözle görülebilir hala gelmesini sağlamaktadır.

HND içmimarlık tasarım sürecinde göstermiş olduğumuz hassasiyeti ürün, malzeme seçimi, özel ürün üretimleri ve imalat detayları ile sorunsuz montaj planlayıp, yatırımın doğru satın alma ve doğru fiyatlamalar ile müşterilerimize fayda sağlayıp hizmet verdiğimiz birçok sektör için uzun soluklu bir çözüm ortağı olarak ilerlemek istiyoruz.

Hayallerinizi gerçekleştirmek için buradayız.Projeleriniz için


MOTİVASYON & YENİLİK
İç mimarlık alanında lider bir ekip olarak yenilikçi ve konforlu tasarımlar sunuyoruz. Modern ve fonksiyonel mekanlar oluştururken sürdürülebilirlik ilkesini benimseyerek çevre dostu projelere imza atıyoruz. Deneyimli ve uzman ekibimiz, her projede özgün ve şık iç mekanlar tasarlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya gayret göstermektedir. Size ve işletmenize özel çözümler için buradayız.