HAKKIMIZDA

HND Mimarlık Firma Profili


HND İÇ MİMARLIK 2016 yılında İç mimar Hande Hazne ve Hüsamettin Daştan tarafından iç mimari tasarım , uygulama ve danışmanlık hizmeti vermek amacıyla İzmir de kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu yana özgün bir bakış açısıyla edindiğimiz tecrübelerin ışığında yeni marka konseptleri , mağaza , spor kompleksleri ve yaşam alanları üzerine bir çok projelere imza attık.

Tasarımdan anahtar teslime kadar kendi bünyesindeki kadrolar ile tüm imalat süreci , danışmanlık be kontrollük yaparak müşterinin hayal ettiği konsepti sunmaya hedeflemektedir.


 

KREATİF CAFE PROJELERİ

Kreatif Cafe Projeleri ile genç kesimlere hitap eden eğlenceli ve görenleri mimari tasarımı ile yeniden davet eden, kaliteye ve rahatlığa özen gösteren müşteri protföyünüz için farklı konseptle üretmekteyiz.

RESTORANT PROJELERİ

Lezzeti kadar konsepti ve tasarımınız ilede müşterilerinize unutulmaz bir an yaşatabileceğiniz Restaurant projeleri sayesinde lezzetiniz yanında göz alıcı restorant mimari projelerimiz ile fark yaratın.

MAĞAZA REYONLARI

Mağazacılık anlaşına farklı bir pencereden bakarak yeni bir bakış ekliyoruz görsel gücün ön planda olduğu hedef kitlenin dikkatini çeken, satıştaki ürünlerinizi ön planda tutan projeler üretmekteyiz.
BUY NOW